Druskininkų lopšelis—darželis „Bitutė“

Naujienos


 

 


 • 2020-07-28

 


 • 2020-05-14

  Gerbiami  Tėveliai,

Šis laikotarpis, tai iššūkių metas mums visiems. Kreipiamės į Jus, siekdami bendrų susitarimų dėl vaikų vedimo į darželį nuo 2020 05 18. Įvykdžius apklausą, matome, kad tikrai nemažas vaikų skaičius turėtų ateiti, todėl informuojame Jus, kad tam tikra tvarka įsigalios kitaip nei įprastame režime:

·         Rekomenduojama nevesti vaikų į darželį, kai vaikas (-ai) serga lėtinėmis ligomis numatytomis Sveikatos apsaugos ministro  2020 03 23 įsakyme Nr. V-483 , kurį Jums prisegame.

·         Rekomenduojame nevesti vaikų, kurie gyvena kartu su asmenimis, priskirtais rizikos grupėms ( 60 metų ir vyresniais arba sergančiais lėtinėmis ligomis, nurodytomis tame pačiame įsakyme);

·         Nepriimsime vaikų, kurių kūno temperatūra atvykimo metu bus aukštesnė nei 37.3 arba turės išorinių ligos požymių (pasunkėjęs kvėpavimas, sloga, čiaudulys, kosulys);

 

Vykdant vaikų priėmimą bus laikomąsi tokios tvarkos:

Vaikai į darželį priimami nuo 7.00 val. iki 8.15 val.

·         Vaikus lydintys asmenys turi dėvėti veidą ir nosį dengiančias priemones, laikytis saugių atstumų;

·         Į įstaigą galima patekti tik per du įėjimus. Vaikus pasitiks įstaigos darbuotojai, dėvintys apsaugos priemones, todėl labai prašome paaiškinti vaikams iš anksto šią procedūrą, kad nesukelti didelio streso. Darbuotojas dėvės kaukę ar apsauginį skydą ir bekontakčiu termometru matuos temperatūrą visiems patenkantiems į įstaigą. Susidarius didesniam atėjusių skaičiui, prašome laikytis saugių atstumų.

·         Atidaromos ne visos grupės dėl darbuotojų, negalinčių dirbti karantino metu ir mažesnio lankančių ugdytinių skaičiaus. Todėl prie durų Jūs būsite nukreipti į Jums priskirtą grupę, galėsite patys ( dėvintys apsaugos priemones) palydėti vaiką. Informuojame, kad galimai pedagogai ir padėjėjos bus kitos nei buvo iki karantino. Apie neatvykimą  ir su vaiko sveikata susijusią informaciją, kuri aktuali priėmimui, prašysiu informuoti mus elektroniniu paštu: koriukas@gmail.com arba grupių pedagogus.

·         Ugdymo proceso metu išryškėjus bent menkiausiems vaiko sveikatos negalavimams Jūs būsite informuoti ir turėsite skubiai paimti vaiką iš įstaigos.

·         Prie visų įstaigos įėjimų bus padėtos dezinfekcinės priemonės, jos prieinamos visiems įeinantiems į įstaigą. Prašome jomis naudotis.

·         Vaikai į lauką bus vedami atskiromis grupėmis jiems priskirtu laiku; Kiekvienai grupei, kad apsaugoti nuo bendrojo kontakto su kitais vaikais, priskirti atskiri išėjimai. Jie dezinfekuojami bus kas 2 val.

·         Pasiimant vaiką iš įstaigos turite dėvėti apsaugines priemones.

 

Nuo gegužės 18 dienos darželis veiks nuo 7val. iki 17.30 val. (nelieka ilgesnio veikimo grupės, kuri dirbo nuo 6.30 val. iki 19.30 val.)

 

Veiks grupės:

„Žirniukai 1“ (prisijungia „Žirniukai 2“)

,,Laivelis“ (prisijungia ,,Saulytė‘‘)

,,Drugelis‘‘

,,Varpelis‘‘ (prisijungia ,,Gėlytė‘‘)

,,Širdelė‘‘ (prisijungia ,, Koriukas‘‘)

,,Žvirbliukai“ (prisijungia ,,Kregždutė“)

,,Boružėle“

,,Voveraitės“

,, Pelėdžiukai“ (prisijungia ,,Zuikučiai“)

Labai tikimės supratimo ir kad padėsite mums apsaugoti ir vaikus, ir vieniems kitus. Pasikeitimų gali būti kasdien dėl esamos situacijos, bet padarysime viską, kad kuo anksčiau apie juos sužinotumėte .

 

Pagarbiai

direktorė Lina

861038400

 


 • 2020-05-12

SVARBU !!!

 

Prašymo forma dėl nelankytų dienų pateisinimo nuo 05-18

https://forms.gle/1QnE697zyo8dkYc6A


 • 2020-05-06

 

Lopšelis-darželis „Bitutė“, turintis vaikystės nuotykių skonį, nebijo nuotolinio ugdymo iššūkių

 

Narcizais nukloti Druskininkų miesto parko laukai šiemet nesulaukia jauniausių lankytojų, nes šalį sustingdęs karantinas pakoregavo ne tik kurortinio miesto, bet ir ugdymo proceso planus. Daugybę suplanuotų veiklų teko koreguoti visai kita kryptimi.

Kaip naujoji šios įstaigos vadovė galiu pasakyti, kad esu sužavėta pedagogų darbu ir tėvų kuriamu grįžtamuoju ryšiu. Pedagoginė bendruomenė, pasitelkusi visą savo bendrystės ir kolegialumo galią, įveikė „Classroom“ platformos galimybes, kurdama mažiesiems ugdytiniams užduotis ir keldama jas tėvams prieinama forma.

Virtualūs grupių susitikimai per „Zoom“ programėlę, visą šį etapą, stiprino ugdytojo ir ugdytinio ryšį. Puikiai suprantu, kad iššūkis teko didelis, nes brandesnio amžiaus pedagogams per trumpą laikotarpį išmokti įveikti visiškai naujas IKT veiklas nėra taip paprasta, bet iš tiesų sukomės greičiau už bites ir kartu mums viskas pavyko. Esame laimingi, kad ugdytiniai gavo visavertį nuotolinį ugdymą, ir suplanuotos temos, padedant prisijungti tėveliams, išanalizuotos. Džiaugiamės, kad susitikimų labai laukiama, o dėl pakeistų ugdomųjų formų, edukacinė vertė nė kiek nesumenko. Galime drąsiai daryti prielaidą, kad atvėrėme dar vienas duris į tokį nestandartizuotą ugdymą, kai vaikas negali būti bendrame kolektyve, turėdamas specialiųjų ugdymosi poreikių ar ilgiau sirgdamas, tačiau tokiomis IT formomis jį gali pasitikti pedagogas ir vaiko žinios nenukentės.

 

 

Pajutome ir džiugių atradimų naudą, kad vaikai labai nori matyti savo ugdytojus ekrane, tai juos visiškai kitaip motyvuoja tam tikros veiklos atlikimui, o ugdytojams teko nerti į gilias kūrybingumo paieškas, kad nustebintų, pradžiugintų ir sukurtų visiškai naują edukacinę erdvę. Susitikusi mokytoją, vis dažniau išgirstu: „Kaip aš pasiilgau savo mokinių…“

Džiugu, kad nuotolinės ugdymo formos sustiprino kūrybines pedagoginės bendruomenės galias ir pasitikėjimą savimi, kad jau mokame daug, galime daug, labiau pasitikime savimi. Žinome, kad esame pajėgūs sukurti vaikystę, atliepiančią, dažnai suskaitmenintus, šiuolaikinių vaikų poreikius, ir iš tiesų, – turinčią nuotykių skonį.

 

Lina Bagdanavičienė,Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ direktorė, švietimo vadybos magistrė

 

Šaltinis: http://www.svietimonaujienos.lt/


Skaitykite daugiau: http://www.svietimonaujienos.lt/lopselis-darzelis-bitute-turintis-vaikystes-nuotykiu-skoni-nebijo-nuotolinio-ugdymo-issukiu/


 • 2020-04-17

 

KVIEČIAME MOKYTIS DRUSKININKŲ "SAULĖS" PAGRINDINĖJE MOKYKLOJE


 • 2020-03-18


 • 2020-03-16


 


 

 

Gerbiami tėveliai,

informuojame, kad nuo kovo 13 dienos ugdymo procesas įstaigoje nevyks.

 

Dėkojame už supratingumą. 

Informacija dėl koronaviruso

 

https://www.smm.lt/web/lt/del-koronaviruso

 


 • 2020-02-28

visos nuotraukos

 

Mažųjų skaitovų konkursas „Keliauju vaikystės labirintais”, 

skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai

 

Tau, vaikuti, dovanoju

Skambią skambią kalbą:

Lyg varpeliai,

Lyg žvangučiai

Jos žodeliai skamba.

Tau, vaikuti, dovanoju

Ir brangiausią žodį:

LIETUVA!

                                         A. Matutis

Stebuklinga ir individuali vaiko saviraiškos plotmė yra sakytinė kalba. Labai giliai kiekviename iš mūsų glūdi ypatingo kalbos vertingumo nuojauta, kurią reikia pažadinti ir ugdyti. Tik užgimęs vaikas panyra į begalinį kalbos okeaną. Jį apsupa garsų pasaulis, kurį reikia mokytis suprasti, pajusti, išgyventi. 

Šių metų vasario 27 dieną Druskininkų lopšelyje – darželyje „Bitutė” vyko mažųjų skaitovų konkurso „Keliauju vaikystės labirintais” I-asis etapas. Šis konkursas skirtas Lietuvos valstybės atkūrimo dienai. Konkurse dalyvavo „Zuikučių”, „Kregždutės”, „Boružėlės”, „Žvirbliukų”, „Širdelės”, „Koriuko” ir „Pelėdžiukų” grupių vaikai. Į II-ąjį etapą pateko šie skaitovai: Herkus Volckevičius  ir Milda Siliūnaitė iš „Koriuko”, Vainius Večkys iš „Širdelės”, Auksė Mocejūnaitė iš „Kregždutės” ir Giedrė Koreivaitė iš „Žvirbliukų” grupių. Skaitovai buvo vertinami pagal šiuos vertinimo kriterijus: sceninę kultūrą, artistiškumą, individualią saviraišką, gebėjimą įtaigiu žodžiu ir emocija veikti klausytojus.

Smagu buvo žiūrėti, kaip mažieji skaitovai jaudindamiesi, bet pakiliai nusiteikę skyrė gražiausius žodžius gimtinei. Visi konkurso dalyviai buvo apdovanoti  padėkomis ir balionais. Nuoširdžiai dėkojame ikimokyklinio ugdymo mokytojoms už skaitovų paruošimą konkursui.

 

     Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ligita Radiukevičienė


 • 2020-02-26

visos nuotraukos

„Lietuvos mažųjų žaidynės“

Druskininkų lopšelis – darželis „Bitutė“ dalyvauja projekte „Lietuvos mažųjų žaidynės“. Šio projekto organizatoriai Lietuvos tautinis olimpinis komitetas (LTOK) ir Respublikinė ikimokyklinė ugdymo įstaigų kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

2020 m. vasario 26 d. darželyje vyko projekto 1 etapas. Jame dalyvavo visi darželio ugdytiniai. Vaikai pasiskirstę į komandas puikiai atliko jiems paruoštas užduotis. Fizinis aktyvumas, vaikams teikia džiaugsmą, geras emocijas, tai puiki priemonė skatinti požiūrį į sportą.

 

Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Jolanta Baranauskienė

Neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas Matijošaitis


 • 2020-02-17

visos nuotraukos

 

Švarūs dantukai – sveiki dantukai

 

Dantys genda ne tik suaugusiems, bet ir vaikams, todėl jau nuo mažens labai svarbu ugdyti taisyklingos burnos higienos įgūdžius.

Todėl šių metų vasario 3-7 dienomis „Voveraičių“ grupės vaikai mokėsi rūpintis savo dantukais. Vaikai ne įtvirtino žinias apie dantukų išvaizdą, jų paskirtį, sveikus ir nesveikus maisto produktus dantukams, priežiūros priemones – dantų šepetėlį ir pastą, bet ir patobulino dantukų valymo įgūdžius.

Taisyklingai valyti dantukus sutiko mielai pamokyti visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Laima Sadauskienė. Pirmiausiai žandikaulių muliažų pagalba parodė, kaip atrodo sveiki ir nesveiki dantukai, o tada jų pagalba parodė, kaip reikia taisyklingai juos valyti. Labiausiai patiko patiems išbandyti valyti savo dantukus su iš namų atsineštais dantų šepetėliu ir pasta.

Tikimės, kad šios savaitės temos „Švarūs dantukai – sveiki dantukai“ dėka vaikai ne tik praplėtė žinias apie dantukus, bet ir patobulino taisyklingus jų valymo įgūdžius.

Nuoširdžiai dėkojame visuomenės sveikatos specialistei, vykdančiai sveikatos priežiūrą mokykloje, Laimai Sadauskienei už praktinį užsiėmimą apie taisyklingą dantukų valymą.

 

    Ikimokyklinio ugdymo mokytoja Ligita Radiukevičienė


 • 2020-02-12

visos nuotraukos

 

Dantukų valymo akcija

Higienos įpročiai formuojasi ankstyvoje vaikystėje, todėl svarbu vaikučiams rodyti pavyzdį, kūrybiškai nusiteikti, nes išmokti valyti dantukus yra begalo smagu! Visą savaitę „Kregždutės“, „Boružėlės“, „Žvirbliukų“, „Voveraičių“, „Zuikučių“ grupių vaikai drauge su visuomenės sveikatos specialiste mokėsi burnos higienos paslapčių ir įgūdžių. Vaikučiai patys bandė pasirūpinti dantukų švara, jautėsi atsakingi ir patenkinti.

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Laima Sadauskienė


 • 2020-02-06

 

DIDELĮ AČIŪ SAKOME MŪSŲ VISAI BENDRUOMENEI, PRISIDĖJUSIAI PRIE DALYVAVIMO DRUSKININKŲ SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS ORGANIZUOTO EKOLOGIŠKO ŠVIETIMO KONKURSO „EKOLOGIŠKOS KALĖDOS 2019“ IR TUO PAČIU DŽIAUGIAMĖS, KAD ŠIOS AKCIJOS DĖKA DRUSKININKŲ LOPŠELIO – DARŽELIO „BITUTĖ“ VAIKUS PASIEKĖ PUIKUS PRIZAS „IŠMANIŲ BITUČIŲ KOMPLEKTAS“. 


 • 2020-02-04

visos nuotraukos

 

Išvyka į miško muziejų „Girios aidas“

Paukščiai ir žvėreliai – neatsiejama gamtos ir mūsų gyvenimo dalis, todėl stengiamės ugdyti vaikų atsakomybės jausmą už šalia esančius žvėrelius, paukščius, jų globą ir išsaugojimą.

Todėl sausio mėnesio eigoje pasirinkome mokytis apie Lietuvoje esančius paukščius ir žvėrelius. Vaikai susipažino su paukščių ir žvėrelių išvaizda, mityba, gyvenimo vietomis ir sąlygomis. Žinių įtvirtinimui organizavome išvyką į Druskininkuose esantį miško muziejų  „Girios aidas“, kuriame esančios nuolatinės ekspozicijos pasakoja apie šio krašto gamtą, paukščius, vabzdžius, žvėris, augalus.

Miško muziejuje vaikai galėjo patys pamatyti paukščių ir žvėrelių ekspozicijas, pasiklausyti paukščių skleidžiamų garsų. Išvykos metu vaikai įgijo daugiau žinių apie žvėrelius, paukščius, jų gyvenimo būdą, reikšmę žmonių gyvenime.

Dėkoju tėveliams už rūpestį  ir talkinant nuvežant ir parvežant vaikus.

 

„Širdelės“ grupės ikimokyklinio ugdymo mokytoja Asta Gaidienė


 • 2020-01-31

 

Pasaulinė sniego diena

Sausio 24 dieną lopšelyje –darželyje „Bitutė“ vyko žiemos sporto šventė Pasaulinei sniego dienai paminėti. Visa lopšelio- darželio bendruomenė rinkosi kieme, kur  buvo tikras sujudimas, pilnas vaikų juoko ir klegesio.  Ši žiema sniego pagailėjo, bet  neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas buvo paruošęs užduotis, kuriose buvo žiemos sporto šakų elementų. Tikimės, jog Pasaulinė sniego diena suteikė vaikams naujų patirčių ir džiugių emocijų, o vaikai tapo dar sveikesni ir žvalesni.


 • 2020-01-13

visos nuotraukos

 

Sausio 13- oji

Sausio 13 – oios rytą lopšelio- darželio „Bitutė“ languose sužibo atminimo žvakelės, skirtos pagerbti žuvusius už Lietuvos laisvę.

Vėliau vyriausieji  vaikučiai, lydimi savo grupių mokytojų bei padėjėjų  susirinko į rytmetį, skirtą Laisvės gynėjų dienai paminėti.  Ikimokyklinio ugdymo mokytoja  Asta Gaidienė aktų salėje skaitė M. Nargėlaitės pasaką apie sausio 13-osios įvykius, visi drauge giedojome Lietuvos himną, bei dainavome E. Masytės dainą „ Laisvė“. Vaikai savo meilę tėvynei išreiškė  sukurdami didelę širdį iš mažų trispalvės spalvų širdelių.  Šventės minėjimą pratęsėme tradiciniu bėgimu aplink Druskonio ežerą.  Dėkojame visiems "Žvirbliukų", "Kregždutės" ir "Boružėlės" grupių vaikų tėveliams, seneliams, padėjėjoms ir mokytojams prisijungusiems prie  šios akcijos.


 • 2020-01-13

 

Projektas „Žaidžiame pasaką

       Pagrindinė vaiko veikla, stengiantis pažinti ir suprasti jį supantį pasaulį – žaidimas. Žaidimas palaiko vaiko domėjimąsi viskuo, kas jį supa. Žaisdamas su kitais, vaikas dalinasi savo emocijomis, patirtimi, jaučia bendrumo jausmą. Žaisdamas vaikas gyvena, todėl žaidimo pagalba yra puiki priemonė mokymuisi bendrauti.

       Stebuklingas pasakų pasaulis taip pat labai naudingas vaikio raidos procese. Pasakos padeda vaikui geriau pažinti save, patikėti savimi, suteikia dažnai reikalingą padrąsinimą ar pamokymą. Pasakos tekstas gali būti labai žaismingai siejamas su kalba, muzika ir judesiu. Ši natūrali veikla labai artima vaiko prigimčiai. Mažieji mėgsta pasakas, ypatingai tokias, kuriose išgirsta jiems pažįstamas situacijas, skatinančias veikti, tyrinėti, išbandyti save.

       2019 m. lapkričio ir gruodžio mėnesiais, Laivelio ir Gėlytės grupės, drauge su auklėtojomis Jurgita Večkiene ir Sandra Gudaitiene bei vaikučiais,  vykdo projektą „Žaidžiame pasaką“.

       Projekto tikslas – skatinti 2 – 3 metų vaikų bendravimą ir bendradarbiavimą, kūrybiškumą, ugdyti sakytinės ir rašytinės kalbos įgūdžius.

       Uždaviniai:

 1. Siekti, kad vaikai klausytųsi skaitomų pasakų. Reaguotų į jų turinį.
 2. Siekti, kad vaikai noriai įsitrauktų į suaugusiojo/bendraamžio pasiūlytą veiklą (žaistų, kurtų girdėtos pasakos tema).
 3. Siekti, kad vaikai gebėtų atlikti bendrą veiklą.

       Projektą pradėjome nuo pasakos „Pirštinė“. Vaikučiams labai patiko žaisti šią pasaką. Jie ir susidomėję klausėsi mokytojų sekamos pasakos, ir patys dalyvavo veikloje – slėpė pirštukines lėlytes - mešką, kiškį, pelytę pirštinėje. Vėliau žaisdami šiomis lėlytėmis, pakeitė veiklą pagal save – sugalvojo paslėpti lėlytę draugo rankovėje ar kišenėje, sakydavo „nėra“, „ieškok“, „slėpė“.

       Antroji pasaka, kurios vaikučiai klausėsi – „Trys paršeliai“. Vienkartinius šaukštus tepė rožiniais dažais, su mokytojų pagalba klijavo akytes, ausytes – gamino paršelius. Iš kartoninių dėžių, kaladėlių, rafijos, spalvoto popieriaus trafaretų šviesos lentoje, statė paršeliams namelius, kad šie galėtų pasislėpti nuo vilko – šaltos žiemos.

       Drauge klausydamiesi pasakų, žaisdami ir kurdami, patyrėme ypatingų ir džiugių akimirkų. Mažieji dalinosi savo emocijomis, išgyvenimais, patirtimi.

Šis projektas vyks iki 2020 metų balandžio mėnesio.

 

       Laivelio, Gėlytės grupių auklėtojos Jurgita ir  Sandra.


 • 2019-12-17

visos nuotraukos

 

KALĖDŲ BELAUKIANT...

Šiuo metu ir maži, ir dideli laukia šv. Kalėdų. O kad laukimas neprailgtų mūsų mieste vyksta Šventinė savaitė “Kalėdų belaukiant”. Jos metu galima apsilankyti Kalėdų senelio rezidencijoje, foto atelje namelyje, laisvalaikio ir užsiėmimų namelyje, amatų centro „Menų kalvė“ namelyje. Pastarajame ir apsilankė „Kregždutės“ grupės vaikai su mokytoja ir padėjėja. Dalyvavome edukacinėje programoje, kurios metu dekoravome kalėdinį pakabuką. O M. K. Čiurlionio meno mokyklos kupole piešėme šviesoje ant smėlio. Šventiškai nusiteikę apžiūrėjome gražuolę miesto Kalėdų eglutę ir pasidžiaugėme prakartėle.

 

Mokytoja Edita Pavalkienė


 • 2019-12-17

visos nuotraukos

 

Tarptautinė antikorupcijos diena „Bitutėje“

2019 m. gruodžio 9 d. Druskininkų lopšelio-darželio vyresnėlių „Žvirbliukų“, „Boružėlės“ ir „Kregždutės“   grupėse bei aktų salėje  kartu su darbuotojais buvo minima Tarptautinė antikorupcijos diena.

Šio amžiaus vaikai sunkiai suprato antikorupcijos sąvoką. Todėl jiems buvo rodomi animaciniai filmukai, aptariamos žmogaus dvasinės vertybės: sąžiningumas, pareigos jausmas, kūrybingumas atsakingumas.

Įstaigos darbuotojams skirtingai negu vaikams korupcijos sąvoka nebuvo svetima ar nepažįstama.  Jie su susidomėjimu žiūrėjo demonstruojamus mokomuosius vaizdo įrašus apie korupcijos prevenciją, noriai dalyvavo diskusijoje.

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui Joana Grigienė


 • 2019-12-16

visos nuotraukos

 

„Futboliuko Kalėdos“ 2019 

Šeštadienį Kaune Nacionalinėje futbolo akademijoje (NFA) vyko „Futboliuko Kalėdų“ šventė. Masinio populiarumo sulaukusioje „Futboliuko Kalėdų“ šventėje gruodžio 14-ąją dalyvavo  lopšelio - darželio ‚Bitutė“ vaikų komanda. Kalėdinę šventę organizavo Lietuvos masinio  futbolo asociacija  ir respublikinė ikimokyklinio ugdymo kūno kultūros pedagogų asociacija (RIUKKPA).

Šiais metais kalėdiniame  festivalyje dalyvavo 48 komandos iš  Lietuvos ikimokyklinių įstaigų. Renginio metu vaikai atliko įvairias futboliuko rungtis. Rungčių metu netrūko teigiamų emocijų, azarto ir vaikų  šypsenų. Vaikai šventėje pasportavo, pasisėmė Kalėdinės euforijos ir buvo apdovanoti diplomais bei atminimo dovanėlėmis. Dovanas įteikė Kalėdų senelis ir jo padėjėjai nykštukai.

Dėkojame Rugilės ir Emilio mamytėms bei Smiltės tėveliui, auklėtojai Danutei Kolomyjcevienei už pagalbą kelionėje ir renginio metu.

 

Neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas Matijošaitis


 • 2019-12-06

visos nuotraukos

 

Skani, kvapni ir sveika vaistažolių arbata

Visuomenės sveikatos specialistė gruodžio 5 d. subūrė „Širdelės“ grupės vaikus prie apvalaus, vaistažolėmis kvepiančio stalo ir supažindino su įvairiomis vaistažolėmis: pelynu, medetkomis, juodųjų serbentų lapais, melisa, liepžiedžiais ir kitomis.  Kartu aiškinosi,  kada vaistingieji augalai renkami, nuo kokių negalavimų ir kurios augalų dalys naudojamos. Visi nutarė, kad Jonuko arbata gali būti jonažolė, Juozuko – juozažolė, Mėta ir Liepa gali būti mergaičių vardai.

Vaikai ne tik lietė, tyrinėjo, bet ir ragavo keturių rūšių arbatas: pipirmėtės, liežiedžių, kmynų, pelyno. Skaniausios arbatos titulą gavo pipirmėtės arbata, o pelynų – po švelniųjų arbatėlių - liko paskutinė dėl kartoko jos skonio. Dėl neįprasto pelyno arbatos skonio vieni vaikai raukėsi, o kiti – prašė dar. Ragaudami arbatas, vaikai vertino arbatų spalvą, skonį bei kvapą, paskanino jas medumi. Taigi vaikai sužinojo, kad vaistažolių arbatos gai būti ne tik skanios, kvapnios, bet pagelbėja susirgus.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Laima Sadauskienė


 • 2019-12-04

visos nuotraukos

 

Gruodis – gerumo mėnuo

Gerumas - nebūtinai dideli žygdarbiai, gerumas -  maži širdies padiktuoti poelgiai, trumpos akimirkos, kai nuo mūsų žodžio ar ištiestos rankos sušyla kažkieno siela. Gerumas - mūsų širdies šiluma, dovanojama kitiems. Vertinkime kiekvieną smulkmeną, juk meilė ir atjauta taip reikalinga mums visiems.  

Gruodis – gerumo mėnuo. Juo ir norėjome pasidalinti su senyvo amžiaus žmonėmis. Todėl paskatinti socialinės pedagogės V.Sorakaitės - Šeško „Kregždutės“, „Boružėlės“ ir „Žvirbliukų“ grupių vaikai su mokytojomis ir padėjėjomis gruodžio 4dieną apsilankė medicininės slaugos palaikomojo gydymo skyriuje. Mus maloniai sutiko ir priėmė socialinė darbuotoja Kristina Kašinskienė. Vaikai seneliams deklamavo eilėraščius, žaidė žaidimus, kalbėjosi, dovanojo pačių pagamintus atvirukus ir lopšelio – darželio virtuvės darbuotojų iškeptą pyragą. Senoliai nuoširdžiai džiaugėsi vaikų apsilankymu ir dėkojo už pabuvimą kartu.

Mūsų apsilankymo tikslas – ugdyti atjautą ir pagarbą senyvo amžiaus žmonėms bei norą dalintis ir dovanoti. Kartais užtenka gerų norų, tikėjimo, šiek tiek pastangų, kad žmonių veiduose nušvistų nepakartojamos šypsenos, širdyse suvirpėtų Dievo atsiųsti gėrio ir grožio angeliukai. 

 

Mokytoja Edita Pavalkienė

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško


 • 2019-12-04

visos nuotraukos

 

Dantukų šalyje 

Ugdant vaikų burnos higienos įgūdžius, galima sumažinti dantų ėduonies plitimą. Visuomenės sveikatos specialistė su „Pelėdžiuko“ ir „Boružėlės“ grupių vaikais keliavo į Dantukų šalį. Tikslas – suteikti vaikams žinių apie dantukų priežiūrą. Vaikai sužinojo dantukų vardus, koks maistas tinkamas, koks netinkamas, kiek dantų pastos uždėti ant šepetėlio, kiek kartų per dieną reikia juos valyti. Skatinant mažųjų domėjimąsi burnos higiena, jie žaidė didaktinį žaidimą „Liūdnas - linksmas“ dantukas, aplikavo, praktiškai panaudojant dantų muliažą mokėsi taisyklingos valymo technikos. Daug emocijų ugdytiniams suteikė bandymas patiems išsivalyti dantukus su atsineštomis savo burnos higienos priemonėmis. Visuomenės sveikatos specialistė primena ir tėveliams pagrindines taisykles, padedančias išsaugoti vaikų sveikus dantis: taisyklingas dantukų valymas ryte ir vakare, sveika mityba ir reguliarus apsilankymas pas odontologą. Nuo mažumės formuodami tinkamus burnos higienos įgūdžius išsaugosime sveikus dantis bei gražią šypseną.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Laima Sadauskienė


 • 2019-12-02

visos nuotraukos

 

„Pasidalinkime draugyste“

 

Tikras draugas visada

Ir nelaimėj ir bėdoj greta,

Jei tau liūdna – jam nelinksma,

Tu nemiegi – jis nerimsta,

Be jokių kalbų išties

Visad ranką tau išties. (V. Šekspyras)

 

Lapkričio 18-29 dienomis lopšelis-darželis „Bitutė“ dalyvavo Respublikiniame sveikatą stiprinančių mokyklų pozityvios psichosocialinės aplinkos projekte „Pasidalinkime draugyste“, kurio tikslas- gerinti vaikų socialinę, emocinę sveikatą ir gerovę, siekiant pagarbių ir draugiškų tarpusavio santykių. Projekto organizatorius – Kauno lopšelis-darželis „Čiauškutis“.

„Koriuko“, „Širdelės“ ir „Pelėdžiukų“ grupių vaikai klausėsi ikimokyklinio ugdymo mokytojų  skaitomų kūrinių apie draugystę, tarpusavio santykius, juos aptarė, žiūrėjo animacinį filmuką „Didžiausias draugas“ diskutavo, kas yra draugystė, ar reikia turėti draugą... Piešė draugo portretą, gamino dovanėles, vėliau pasikeitė jomis, pasakydami draugui gražų žodį, komplimentą. "Koriuko" grupės vaikai drauge su mokytoja Alma draugams suvaidino pasakėlę "Boružė Liputė", kurioje primenama, kad visi esam išskirtiniai ir ypatigi, gražūs tokie, kokie esame.  Draugystės savaites vainikavo vykdoma akcija „Priimk po skėčiu draugą“, bei bendri šokiai ir žaidimai.  Draugystė - nuostabi  dovana!

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė - Šeško


 • 2019-11-29

visos nuotraukos

 

Vitaminų mozaika 

             Lapkričio 28 d. „Boružėlės‘, „Kregždutės“, „Žvirbliuko“ grupių vaikai dalyvavo visuomenės sveikatos specialistės Laimos organizuotame protmūšyje  „Vitaminų mozaika“. Šio renginio tikslas - formuoti vaikų sveikos mitybos įgūdžius, mokyti vaikus ir namuose, ir darželyje maitintis kuo sveikiau, skatinti bendradarbiavimą su tėvais, su socialiniais partneriais. Renginys pradėtas labai smagia mankšta. Mankštą vaikams pravedė Druskininkų sav. visuomenės sveikatos biuro sveikatos stiprinimo specialistas Marius. Intensyviai pasimankštinę, komandos ruošėsi rimtam darbui. Protmūšyje dalyvavo trys komandos, kurias sudarė keturi vaikai ir vienas tėvelių atstovas. Kiekviena komanda buvo paruošusi prisistatymą. Protmūšio metu vaikai atsakinėjo į klausimus apie mitybą. Tačiau tik teorinių klausimų neužteko. Vaikai atliko ir praktines užduotis, kurių metu ieškojo kruopose pasislėpusių riešutų, lukšteno pupelių ankštis, minė mįsles. Komandų kapitonai rungėsi bulvių kasimo rungtyje.  Visas komandas palaikė draugai ir mokytojos. Renginį stebėjo ir vertino komisija. Komisija labai palankiai įvertino komandas, todėl pralaimėjusių nebuvo, o nugalėjo draugystė. Beto kiekviena komanda gavo prizą – po geltonąjį saldujį melioną. Vaikučiai išsiskirstė kupini gerų įspūdžių ir puikios nuotaikos.

             Tikimės, kad  šis renginys paskatino mažuosius dar labiau suvokti, kaip svarbu maitintis sveikai, praplėtė jų pažinimo kompetencijas.

 

Visuomenės sveikatos specialistė, vykdanti sveikatos priežiūrą mokykloje, Laima Sadauskienė


 • 2019-10-29

Visos nuotraukos

 

KAIP VABALAI MOLIŪGŲ MIESTE BITUČIŲ GIMTADIENĮ ŠVENTĖ

Ar kas pamenate linksmiausią vaikystėje gimtadienį? Vaikystės ir nuotykių skonis Druskininkų lopšelyje- darželyje „Bitutė“ spalio 23 –ąją buvo kupinas šėlsmo ir puikios nuotaikos, mat nuotaikingi vabaliukai teatralizuotai šventė darželio gimtadienį. Jame netrūko nei rudens spalvų, nei moliūgų žibėjimo, nei puikių žaidimų, nei puikiai rudeniškai sinchronizuoto įstaigos bendrystės jausmo.

Vaikai ir pedagogai žaismingai įsikūniję į vabaliukus priėmė mažųjų bitučių kvietimą gimtadienį švęsti Moliūgų mieste. Kelionės metu vabaliukai prisiminė ir daineles, ir eilėraščius, ir muzikinius žaidimus - juk gimtadienyje turi būti smagu ir nenuobodu. Sugalvoję patį gražiausią linkėjimą bitutėms - daug daug žydinčių gėlių - ugdytiniai prie šventinio torto linksmai trypė ir dainavo gimtadienio dainelę, skirtą darbščioms bitutėms. Vaikai ne tik atrado edukacines vertes - sužinojo, kokių būna vabalėlių, ką jie mėgsta, kur gyvena, tačiau ir susipažino su bičių gyvenimo ypatumais ir sužinojo, kiek gi metų suėjo darželiui.

Smagu, kai į gimtadienį atvyksta daug svečių, tad esame labai dėkingi visai darželio bendruomenei už pagalbą organizuojant šventę kartu. Tikimės, kad kitąmet į jubiliejinį gimtadienį atvyks dar daugiau svečių.

 Mokytoja Ligita Radiukevičienė


 • 2019-10-29

visos nuotraukos

 

Akcija ,,Švarios rankytės – švarūs vaikai” 

Atvėsus orams, padidėja pavojus susirgti peršalimo ligomis bei gripu. Siekiant apsaugoti save ir aplinkinius nuo šaltuoju metų periodu plintančių ligų, būtina laikytis asmens higienos . Tai ypač aktualu vaikams, kurie yra viena jautriausių ir pažeidžiamiausių visuomenės grupių. 

Todėl spalio 14 - 18 dienomis ,,Voveraičių” grupės vaikai dalyvavo akcijoje ,,Švarios rankytės – švarūs vaikai”. Akcijos tikslas - supažindinti vaikus su rankų higienos svarba bei padėti formuoti tinkamus rankų plovimo įgūdžius, Akcijos metu visuomenės sveikatos specialistė Eglė Akstinaitė ne tik paaiškino, kodėl ir kada reikia plauti rankas, bet ir mikroorganizmų maišelio bei ultravioletinių spindulių lempos pagalba pademonstravo ant vaikų rankų esančius mikrobus. Vaikai sužinojo, jog jei nesiplaus rankų, gali susirgti. Taip pat kiekvieną dienelę visuomenės sveikatos specialistė vaikučius mokė taisyklingų rankų plovimo žingsnelių, kuriuos išbandė ir praktiškai.

Pasibaigus akcijai, tikimės, kad vaikai nepamirš plauti rankyčių ir jas stengsis plauti teisingai.

Nuoširdžiai dėkojame visuomenės sveikatos specialistei Eglei Akstinaitei už suteiktas teorines žinias apie rankų higieną ir už išmokintus teisingus bei naujus rankų plovimo įgūdžius.

Mokytoja Ligita Radiukevičienė


 • 2019-10-17

visos nuotraukos

 

Sporto žaidynės, turinčios nuotykių skonį lopšelyje-darželyje „Bitutė“

Jau ne vienerius metus lopšelis-darželis „Bitutė“ įgyvendina ilgalaikio respublikinio projekto „Olimpinė karta“ moto- stiprinti olimpinį švietimą, kaip edukacinę veiklą, skleidžiančią olimpinius idealus ir vertybes. Dalyvavimas šiame projekte- tai ne tik vertinga įstaigos patirtis, tačiau ir puikus edukacinis sportinis veiklų spektras patiems mažiausiems Druskininkų gyventojams. 

Spalio 16 dieną organizuotose sporto žaidynėse atliepėme projekto tikslą - ugdyti sveikus, judrius ir laimingus vaikus. Veiklose dalyvavo lopšelio-darželio „Bitutė“: „Kregždutės“, „Žvirbliukų“, „Boružėlės“, „Koriuko“, „Širdelės“grupių vaikai.. Esame laimingi, kad sulaukėme mažųjų svečių iš Druskininkų lopšelio-darželio „Žibutė“ - „Kregždutės“ grupės. Tai ne tik stiprino varžytuvių pojūčius, tačiau buvo puikus kolegialaus bendradarbiavimo pavyzdys tarp įstaigų. 

Kurdami vaikams palankias edukacines veiklas motyvuojančiose aplinkose, sporto žaidynes pradėjome žaisminga Flinto mankšta. Sportinių varžytuvių metu vaikai susipažino su rankinio, futbolo, krepšinio, žolės riedulio ir lengvosios atletikos sporto šakomis, galėjo jas išbandyti ir atrasti labiausiai patinkančią. Rungčių užduotys buvo paruoštos su šių sporto šakų žaidybiniais elementais. Vaikai turėjo galimybės patirti azarto, lyderystės, laimėjimo nuotaikas ir bene didžiausią įspūdį ugdytiniams paliko tinklinio sporto šakos rungtis, kuri sužavėjo savo ekspresija, kaita ir dinamika. Žaidynėse  visos dalyvavusios grupės buvo apdovanotos padėkos raštais, kuriuos įteikė lopšelio-darželio direktorė Lina Bagdanavičienė, kuri linkėjo vaikams būti judriais, sveikais ir tikrais būsimais Lietuvos olimpiečiais, atstovaujančiais ateityje skirtingas sporto šakas. 

Neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas Matijošaitis


 • 2019-10-14

visos nuotraukos

 

Pasaulinė psichikos sveikatos diena

Minint  Pasaulinę psichikos sveikatos dieną, lopšelio-darželio „Bitutė“ vaikai, lydimi darbuotojų, lankėsi Vaikų ligoninės reabilitacijos skyriuje Druskininkų „Saulutė“. Išvykos tikslas  - supažindinti vaikus su procedūromis, gerinančiomis vaikų emocinę savijautą. Atvykus į sanatoriją,  mus pasitiko įstaigos slaugos administratorė Asta Jurkšaitienė. Ji trumpai papasakojo apie atliekamas procedūras, kurių dėka efektyviai ir greitai  grąžinamos prarastos organizmo funkcijos.

Vaikučiai turėjo galimybę išbandyti sensorikos kabinete taikomas metodikas, kurios  stimuliuoja pojūčius, stiprina organizmą, veikia visas jusles:  uoslę, lytėjimą, klausą ir regą. Vėliau keliavome į aerofitoterapijos procedūrą, kurioje kvėpavome  vaistingųjų augalų išskiriamais fitoncidais, klausėmės ramios, relaksacinės muzikos, stebėjome gražius gamtos vaizdus. Dėkojame Vaikų ligoninės reabilitacijos skyriaus Druskininkų „Saulutė“ darbuotojams už ilgametį, nuoširdų bendravimą ir bendradarbiavimą.

 

Spec. pedagogė, logopedė Duvilija Kašėtaitė

Soc. pedagogė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2019-10-04

visos nuotraukos

 

  SOLIDARUMO BĖGIMAS

Solidarumo bėgimas – tai jau tradicine tapusi organizacijos „Gelbėkit vaikus“ iniciatyva, Lietuvoje rengiama 6-ąjį kartą. Solidarumo bėgimo starto švilpukas spalio 3 dieną nuaidėjo ir Druskininkų lopšelio-darželio „Bitutė“ vaikams,  kurie noriai dalyvavo akcijoje ir bėgo solidarumo kilometrus.  Solidarumo bėgimo tikslas - ugdyti vaikų socialinę atsakomybę, sąmoningumą bei solidarumą, padėti Lietuvos ir Ukrainos vaikams. Šiais metais surinkta parama bus skirta organizacijos „Gelbėkit vaikus“ vaikų dienos centrus Lietuvoje lankančių vaikų gerovei užtikrinti bei nęįgaliems okupuotose Ukrainos teritorijose gyvenantiems vaikams, kurie negali lankyti mokyklos. Akcijos metu  lopšelyje- darželyje „Bitutė“  buvo surinkta 151,30 eur. Tariame AČIŪ  visiems mūsų mažųjų rėmėjams - tėveliams, seneliams, giminaičiams paaukojusiems už vaikų nubėgtus Solidarumo kilometrus.

                                             

Socialinė pedagoginė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2019-10-01

 

“BEACTIVE  – Judėk šokio ritmu 2019”

 

Lopšelio –darželio „ Bitutė“ bendruomenė, jau ketvirtus metus prisijungė prie Europos judėjimo savaitės savo mieste, dalyvaudama akcijoje “BEACTIVE  – Judėk šokio ritmu 2019”. Šokio ritmu judėjome visą savaitę, nuo rugsėjo 25 iki 28 dienos, įvairiose darželio erdvėse -  grupėse, salėje, darželio kieme esančiame sporto aikštyne.

Akcijoje aktyviai dalyvavo 12 pedagogų ir apie150 vaikų. Renginį organizavo lopšelio- darželio pavaduotoja ugdymui, Joana Grigienė ir  meninio ugdymo pedagogė Rūta Marcinonienė. Pirmieji  šokį pramoko  pedagogai, vėliau  prie mokytojų prisijungė ir vaikai. Kiekvienas vaikas šokio metu  tapo judriu mažuoju varliuko  personažu, kuris linksmai leido  savo dieneles vėlyvą rudenėlį.  Dienos eigoje mažasis varliukas kėlėsi, prausėsi, sveikindavosi su saule, smagioje bičiulių draugijoje gaudė vabaliukus, lankėsi šokio pamokose, o joms pasibaigus labai mėgo stebėti lietaus lašelius.  Šokio mokymosi eigoje, skambant nuotaikingai muzikai, visi dalyviai džiaugėsi, ir linksmai leido laiką su savo draugais.

 

Meninio ugdymo pedagogė, Rūta Marcinonienė


 • 2019-10-01

visos nuotraukos

 

Pasaulinė širdies diena

Rugsėjo paskutinį sekmadienį minima Pasaulinė širdies diena. Lopšelyje-darželyje „Bitutė“ keturmečių „Koriuko“ ir „Širdelės“ grupių vaikai ją minėjo dvi dienas. Rugsėjo  27 dieną sveikatos priežiūros specialistė ir socialinė pedagogė kalbėjo su vaikais apie fizinę bei emocinę sveikatą. Diskutavo, kodėl širdelė reikalinga ir svarbi, kokį darbą atlieka, kodėl ją reikia išsaugoti sveiką. Vaikai stetoskopo pagalba klausėsi savo širdelės plakimo, turėjo galimybę pasimatuoti sau ir draugui kraujo spaudimą. Visi drauge aptarė tam tikras situacijas, diskutavo, dėl kokių poelgių  skauda širdeles mamytėms, tėveliams, draugams ir jiems patiems. Vaikai gamino širdeles, piešė joms veidelius, kurie atspindėjo vaikų emocijas, vėliau visas suklijavo į vieną didelę  širdį. Keturmečiai jau žino, kad širdelė būtų sveika, labai svarbu kuo daugiau laiko praleisti kieme sportuojant, žaidžiant. Spalio 1-ąją dieną lopšelis-darželis „Bitutė“ į svečius pasikvietė  Druskininkų savivaldybės visuomenės sveikatos biuro specialistą Marių, kuris atvyko paruošęs įvairiausių nuotaikingų, netikėtų rungčių širdelių stiprinimui. „Koriuko“ ir „Širdelės“  grupių vaikai drauge su auklėtojomis, sveikatos priežiūros biuro specialistais smagiai leido laiką žaidimų aikštelėje. Vyravo puiki nuotaika, skambėjo juokas.

Visuomenės sveikatos priežiūros specialistė Eglė Akstinaitė

Socialinė pedagogė Virginija Sorakaitė- Šeško


 • 2019-09-23

visos nuotraukos

 

Rugsėjo  20 dieną lopšelyje- darželyje „Bitutė“ vyko RIUKKPA organizuojama respublikinė akcija „Rieda ratai rateliukai“, kurios metu paminėta Tarptautinė diena be automobilio. Šią dieną  visi į lopšelį- darželį skubėjo pėsčiomis arba atvyko kuo įdomesnėmis ir įvairesnėmis „ratuotomis priemonėmis“ (dviračiais, paspirtukais, riedučiais, vaikiškais automobiliais,  stumdami karučius, lėlių vežimėlius). Šiemet ratuotų priemonių turėjome kaip niekada daug ir smagu, kad geras oras leido mums aktyviai judėti ne tik darželio teritorijoje, bet ir už jos ribų. Tiek maži, tiek dideli patyrė daug džiugių emocijų.

Neformaliojo ugdymo mokytojas Žilvinas Matijošaitis


 • 2019-09-21

visos nuotraukos

 

EUROPOS JUDUMO SAVAITĖ „BITUTĖJE“

Rugsėjo 17 – 20 dienomis visa lopšelio-darželio „Bitutė“ bendruomenė dalyvavo jau tradicija tapusioje iniciatyvoje „Europos judumo savaitė 2019“. Ši savaitė – didžiausia darnaus judumo kampanija pasaulyje. Šiais metais kampanijos organizatoriai kvietė atkreipti dėmesį į saugų vaikščiojimą ir važinėjimą dviračiais bei jų naudą mūsų sveikatai ir aplinkai.

Druskininkų lopšelis – darželis „Bitutė“  šioje iniciatyvoje dalyvauja jau penktus metus. Savaitės renginių metu vaikai daug vaikščiojo ir artimiau susipažino su miesto apylinkėmis.

Rugsėjo 17 dieną vyko masinis pasivaikščiojimas. 1-2 metų „Žirniukai 1“, „Žirniukai 2“, „Drugelio“, „Saulytės“, „Varpelio“, „Gėlytės“ ir „Laivelio“ grupių vaikai vaikščiodami kieme  tyrinėjo įstaigos teritoriją,  susipažino  su jos erdvėmis. Trimetukai „Voveraitės“, „Zuikučių“, „Pelėdžiukų“ grupių vaikai judumo savaitę pradėjo rungtyniaudami įvairiose estafetėse. Ypač  daug džiugių emocijų mažiesiems suteikė estafečių metu lindimas “tuneliu” bei pasivaikščiojimas po ,,Kalviškių” mikrorajoną.  Ketvirtadienį trijų metų vaikai apėjo aplink  darželio pastatą tiek kartų, kiek jiems yra metų. Keturių metų, „Koriuko“ ir „Širdelės“ grupių vaikai drauge „šiaurietišku žingsniu“ žingsniavo miško takais link Melnyčėlės upelio. Penkių metų  „Boružėlės“, „Žvirbliukų“ ir „Kregždutės“ grupių vaikai miško ir pėsčiųjų takais keliavo link Druskininkų Vaikų ligoninės Vaikų reabilitacijos skyriaus „Saulutė“, o rugsėjo 18 d. su viešuoju transportu keliavo į K. Dineikos sveikatingumo parką ir džiaugėsi ten atrastomis žaidimų aikštelėmis.

Judumo savaitę  užbaigėme  akcija „Diena be automobilio“. Penktadienį visa  bendruomenė atsiliepė į organizatorių kvietimą neužimti įstaigos teritorijoje esančios automobilių stovėjimo aikštelės. Tą dieną iškeičiant automobilį į dviratį, paspirtuką ar kitą nemotorizuotą transporto priemonę. Taigi, šį rytą (rugsėjo 20 d.) visi į darželį keliavome pėsčiomis arba atvykome su įdomiomis „ratuotomis priemonėmis“, tokiomis kaip: paspirtukai, dviračiai, lėlių vežimėliai ar net vaikiški automobiliai. Drauge džiaugsmingai apvažiavome aplink įstaigą, laisvai važinėjomės po jos teritoriją.

Europos judumo savaitės renginiai buvo puiki proga net patiems mažiausiems pajusti ėjimo pėsčiomis, važiavimo dviračiu ar paspirtuku  teikiamą visokeriopą naudą bei džiaugsmą, stiprino tarpusavio draugystę.

Auklėtoja Monika Mažonaitė


 • 2019-09-18

 

AČIŪ tėveliams už aktyvų dalyvavimą susirinkimuose

Šių metų rugsėjo 17 ir 18 dienomis  lopšelio – darželio „Bitutė“ aktų salėje buvo organizuojami susirinkimai tėveliams, kurių vaikučiai šiais mokslo metais lanko ankstyvojo  ir ikimokyklinio amžiaus grupes.

Susirinkimų metu Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnybos Alytaus vaiko teisių apsaugos skyriaus Druskininkuose patarėja, Vaiva Kirkauskienė ir vyriausioji specialistė,  Janina Matonienė, siekdamos glaudaus bendradarbiavimo vaiko gerovės srityje pristatė išsamų pranešimą ir diskutavo smurto (visų rūšių) tema.

Įstaigos direktorė, Lina Bagdanavičienė ir Druskininkų savivaldybės administracijos Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė, Jurgita Naruckienė susirinkusius tėvelius supažindino su nauja apmokėjimo už vaikų išlaikymą lopšelyje – darželyje tvarka bei atsakė į tėveliams rūpimus klausimus.

 

Direktoriaus pavaduotoja ugdymui,

Joana Grigienė


 • 2019-09-17


 • 2019-09-05

SVARBI INFORMACIJA DĖL APMOKĖJIMO UŽ DARŽELĮ

 

Atkreipiame vaikų

Druskininkų lopšelis—darželis „Bitutė“

Ateities g. 22, Druskininkai

Telefonas: 8-313 53816

El.paštas: koriukas@gmail.com

Druskininkų lopšelis—darželis „Bitutė“. Jeigu turite klausimų, susisiekite telefonu Druskininkuose 53816